Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promo |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | Полікотон |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Підкладка | Ні |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Максимальна вага | 7 кг |
| Щільність | 140 г/м2 |
| Об`єм | 3 л |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Вага | 75 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161,50 ₴




